החשיבות בבחירת חברה איכותית אשר מספקת שירותי ביובית

ריח בלתי נסבל בלשון המעטה, רטיבות, הצפות - אלו הן רק חלק מהמצבים ומהתופעות שאיתם אנחנו צריכים להתמודד כאשר יש בעיה או סתימה במערכת הביוב. מדובר במערכת סופר מורכבת המכילה צינורות הנמצאים מתחת לאדמה ויחד עם זאת, בעלת תפקיד מהותי וחשוב, בלעדיה אי אפשר לחיות כאן בעידן המודרני. דמיינו לעצמכם את מי הביוב זורמים ברחוב? מחזה מלחיץ למדי. החדשות הטובות הן שכל סתימה או בעיה במערכת הביוב ניתנת לפתרון. כל מה שצריך זה חברה ביובית, אבל לא סתם חברה, אנשי מקצוע עם ניסיון וידע מתאים, חברה שתהיה זמינה עבור השירות לו אתם זקוקים כאן ועכשיו.

ריח בלתי נסבל בלשון המעטה, רטיבות, הצפות – אלו הן רק חלק מהמצבים ומהתופעות שאיתם אנחנו צריכים להתמודד כאשר יש בעיה או סתימה במערכת הביוב. מדובר במערכת סופר מורכבת המכילה צינורות הנמצאים מתחת לאדמה ויחד עם זאת, בעלת תפקיד מהותי וחשוב, בלעדיה אי אפשר לחיות כאן בעידן המודרני. דמיינו לעצמכם את מי הביוב זורמים ברחוב? מחזה מלחיץ למדי. החדשות הטובות הן שכל סתימה או בעיה במערכת הביוב ניתנת לפתרון. כל מה שצריך זה חברה ביובית, אבל לא סתם חברה, אנשי מקצוע עם ניסיון וידע מתאים, חברה שתהיה זמינה עבור השירות לו אתם זקוקים כאן ועכשיו.

מתי צריך לקרוא לשירותי ביובית?

סתימות יכולות להיווצר ממגוון רחב של סיבות. זו יכולה להיות בעיה נקודתית שאפשר לפתור בקלות, אפילו תוך כמה דקות בודדות, אז אינסטלטור מקצועי ומנוסה בהחלט מספיק. יחד עם זאת, שמדובר בסתימה מורכבת, הצפה או בעיה שלא ניתן לפתור באופן ידני, לרוב צריך ביובית. הביובית היא משאית שיש עליה ציוד מתקדם שמסייע בתהליך פתיחת הסתימה ושאיבת המים שהציפו את האזור. התהליך אותו מבצעת הביובית בעזרת איש מקצוע כמובן כולל שאיבה של הנוזלים שהובילו להיווצרות הסתימה לצד שטיפה של קוו הביוב בלחץ מים גבוה. למרות שמדובר במשאית מתקדמת ומשוכללת כביכול, זה עדיין לא מספיק. יש לבחור חברת ביובית שמי שעומד מאחוריה הם אנשים מקצועיים ומנוסים בתחום, כי הרי מישהו צריך לתפעל את המפלצת הענקית הזו.

אז איך בוחרים חברה המתמחה בשירותי ביובית?

בודקים אתה ניסיון ואת רמת המקצועיות של מי שעובד בחברה, מנסים לקבל המלצות מאנשים שאתם מכירים, שואלים שאלות מקצועיות ובודקים האם יש לחברה את הכלים והידע לטפל בבעיה הקיימת. במידה ויש לכם צורך בביצוע תהליכים נוספים הנעשים באמצעות ביובית, שווה לבדוק את הנושא לעומק.

דרכים לבחור חברה מקצועית לפתיחת סתימות בביוב

דרך אחת היא להתייעץ עם אנשים שאתם מכירים, עם אחראי ועד הבית של בניינים סמוכים או אפילו לשלוח הודעה בקבוצות הקהילתיות. במידה ולא קיבלתם תשובה, תוכלו תמיד לסקור את רשת האינטרנט, לחפש המלצות של גולשים אמיתיים, לבדוק מחירים, להשוות בין 2-3 חברות ורק אז לקבל החלטה.

הבעיה טופלה? הביובית נסעה? איך תמנעו את הסתימה הבאה

  • חפצים זרים ולכלוך – שיערות, לכלוך, חפצים עשויים פלסטיק, פדים ומוצרי היגיינה – כל אלה גורמים לסתימות במערכת שתפקידה להוביל את מי השפכים ולכן הימנעו מלהשליך אותם.
  • חיבור לקוי של מרזבים- אין לבצע חיבור של מרזבים למערכת הביוב משום שאלה מייצרים עומס יתר על המערכת.
  • שמן – הימנעו משפיכה של שמנים מכל הסוגים המזהמים את מי התהום. אספו שמנים בהם סיימתם להשתמש בכלי או בשקית והשליכו לאשפה. 
  • חומרים מסוגים שונים יש להימנע משפיכה חומרי ניקוי חזקים, צבעים, שאריות של תרופות, רכיבים רעילים שגורמים לפירוק של החומרים האורגניים הנמצאים בתוך מי השפכים. גם אבקות כביסה וחומרים לניקוי כלים מכילים כמויות גבוהות של זרחן וחומרים נוספים המזהמים את מי התהום לכן מומלץ שלא להשליך אותם. 

למידע בקרו באתר המרכז לביובית ושאיבות

קרדיט תמונה: freepik

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך גם

אייכה

ימים חולפים ימים עוברים ושוב קרבים כאן החגים ואין סיבה לדאגה הם

מנחת געגועים

לפתע הצביע האיש על חזהו, ואמר בעצב תהומי: "אין ילד"

קול דודי דופק

בין אהבה לבושה, שיר תשובה מאת אביגיל היילברון

שלא אתרגל

שלא אתרגל יוצרי, שלא אתרגל

סיפורו של חיים

בין בר מצווה, יום כיפור וקניית ד' מינים לסוכות, סיפורו של חיים מהדהד

המרטין לותר קינג שלנו

שום דבר לא משתווה לשמוע את הרב עובדיה מדבר. עובדיה דייקא, לא הרב יוסף. הרב עובדיה, שם פרטי, שם של אבא

כן לא שחור לבן – פרק 2

ידעתי שלא עשיתי את מה שהואשמתי בו • ידעתי שזה לא אשמתי • ידעתי שיתכן ולעולם לא אחזור • פרק נוסף בסיפורו של אומץ לחרדים

No data was found

אולי יעניין אותך גם

רוצים להיות מעודכנים?
הירשמו לניוזלטר שלנו