מתקדמים לרכב הבא: מוכרים את הרכב לפירוק

כיום בישראל ישנם עשרות אם לא מאות של רכבים לא שמישים, רובם שוכבים בחניות של אנשים פרטיים וחלקם נמצאים בשולי כבישים וחניות.

הרכב שאתם כל כך אוהבים שבק חיים? הגעתם למקום הנכון. אנחנו יודעים ומבינים שמדובר בסיטואציה לא פשוטה עבורכם, אך בין כל האופציות שעומדות בפניכם, סביר להניח שמכירת הרכב לפירוק היא הטובה ביותר עבורכם כרגע.

במאמר הבא נסביר איך מאתרים איש מקצוע שמתעסק בתחום ולמה ישתלם לכם למכור את הרכב לפירוק. מוכנים? יוצאים לדרך.

כך תאתרו קונה רכבים לפירוק

אז אם הגיע הזמן למכור את הרכב שלכם לפירוק, זה הזמן לאתר את הדמות המקצועית שמתעסקת בתחום. אז תחילה, ההמלצה שלנו היא לאתר מישהו שמספק את השירות באזור מגוריכם, כך כל הפרוצדורה תהיה קלה יותר עבורכם.

כעת פשוט רשמו בגוגל "קונה רכב לפירוק" או משהו בסגנון ותגיעו למגוון אנשי מקצוע שמספקים שירות בתחום. בחרו באיש המקצוע שעושה עליכם רושם טוב, שהוא מקצועי ומנוסה בתחום. אחרי הכל, אתם לא רוצים הפתעות לא נעימות בדרך, הסיטואציה גם כך לא כזו פשוטה עבורכם.

דרשו לדעת מראש איך עובד התהליך, כמה זמן הוא אורך, איך מתמחרים את חלקי החילוף ואיך אתם מקבלים את התשלום. ידע זה כוח וככל שתדעו יותר, כך הסיכוי שתצלחו את המשימה בשלום גדל פלאים.

זה הזמן להוריד את העול מהכתפיים שלכם

אנחנו יודעים שזה לא פשוט עבורכם למכור את הרכב שאתם כל כך אוהבים לפירוק. בכל זאת, סביר להניח שמדובר בבייבי שלכם שכל כך אהבתם לטפח ולשמר. אך עם זאת, זכרו שרכב שעומד רק מהווה עול כלכלי עליכם.

אתם עדיין תצטרכו לשלם טסט, ביטוח ואף לעמוד בקנסות לא נמוכים בגין העמדת רכב שלא כחוק. מכירת רכב לפירוק היא אולי לא משאת נפשכם, אך זו בהחלט דרך טובה להקל על עצמכם ולסיים את הסאגה הזו בכבוד, ללא הוצאות מיותרות על ביטוחים וקנסות.

בנוסף, זכרו שגם אם הרכב שלכם מסיים את דרכו כעת, חלקי החילוף שלו ימשיכו לשרת נאמנה רכבים אחרים שזקוקים לעזרה הזו. כלומר, לא רק שאתם תקבלו כסף מזומן בגין חלקי החילוף הללו, בזכותם רכבים אחרים ימשיכו לתפקד כמו שצריך.

מתקדמים לרכב הבא

תראו, אתם ודאי מבינים שלא תהפכו לעשירים מהכסף שתקבלו כתוצאה ממכירת הרכב לפירוק. אז אמנם זה נכון ויפה, אך אם אתם רוצים להרוויח כמה פרוטות שיעזרו לכם להתקדם לרכב הבא שלכם, זה הזמן.

במידה וחלקי החילוף שברכב שלכם נמצאים במצב טוב, השווי שלהם יהיה גבוה יותר וכך תוכלו להרוויח יותר. אין ספק שהרווח הכספי הזה, בשילוב העובדה שתקבלו זיכוי על הטסט והביטוח ששילמתם, יוכלו לעזור לכם ולו במקצת להתקדם לעבר הרכב הבא שלכם.

עכשיו, כשאתם יודעים שהרכב הישן שלכם ממשיך את תפקידו בעולם, אתם יכולים להתקדם בשקט לרכב הבא שיהפוך לבייבי שלכם.

צילום:freepik

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך גם

קומזיץ משוררים

ביער ירושלים באחד מהלילות החמים של השנה התכנסו 30 צעירים חרדים נבחרים

80 שנה אחרי: מותו הטראגי של החזן ההולל, הוא הסיפור של כולנו

יואל דוד סטרשונסקי עזב את השטייטל החמים לטובת קריירה בוורשה הגדולה • שנות הזוהר הקצרות הסתיימו בחטף, לא לפני שזכה לחיבוק אחרון מהחברים בכור מחצבתו • ולסיפור שלו יש הרבה יותר אקטואליה מנוסטלגיה

תיבה לו הייתה לי

אלחנן יונס משיט אותנו בתיבת ההזדמנויות אל אי האחווה האנושית

קֶרַח

רָאִיתִי פַּעַם קֶרַח שֶנִסְדַּק וּמַעֲלֶה קוֹלוֹת

ימים נוראים בתל אביב

חווית הימים הנוראים בעיר ללא הפסקה, אומץ לחרדים עושה גרפיטי לנשמה

No data was found

אולי יעניין אותך גם

רוצים להיות מעודכנים?
הירשמו לניוזלטר שלנו