לא מחכים לדקה התשעים: כך תכינו את עצמכם להובלה

עוברים דירה? אין ספק שמדובר בתהליך מורכב ולא פשוט בכלל, שכולל בתוכו המון לחץ. אז לפני שאתם מזמינים חברת הובלה, קבלו 5 טיפים שיעזרו לכם לעבור בשלום את התהליך.

עוברים דירה? אין ספק שמדובר בתהליך מורכב ולא פשוט בכלל, שכולל בתוכו המון לחץ. אז לפני שאתם מזמינים חברת הובלה, קבלו 5 טיפים שיעזרו לכם לעבור בשלום את התהליך.

אורזים מספר שבועות מראש

ברוב המקרים עבודת האריזה היא החלק המלחיץ ביותר של המעבר. מעבר לעובדה שמדובר בעבודה סיזיפית ופיזית, יש משהו קשה מנטלית בלהכניס את כל החיים שלכם לתוך ארגזים ולמיין אותם.

אז כן, אנחנו מבינים את הקושי שבדבר, אך בכל זאת ההמלצה החד משמעית שלנו עבורכם היא להתחיל ולארוז את הבית מספר שבועות לפני ההובלה. אם תארזו את הבית מתוך לחץ של זמן, אתם עלולים לסיים בבלגן גדול.

התחילו חודש לפני ההובלה ותבטיחו לעצמכם לארוז ארגז אחד ביום. ככה תבטלו את אלמנט הלחץ וגם תוכלו להפיק את המירב מהתהליך ולהפוך אותו ליעיל ומסודר.

ממיינים את התכולה לפי חדרים

זה הזמן לצאת מהקופסה ולהיפטר מההרגלים הישנים והלא מועילים. אז במקום לכתוב על הקרטונים "בגדים" ו"צעצועים", רשמו עליהם לאיזה חדר הם שייכים. כך, גם תעשו סדר לעצמכם בראש, אך לא פחות חשוב, סדר לסבלים של המוביל.

במקום שיניחו את הארגזים בסלון הבית החדש, הם יוכלו לפזר אותם בחדרים אליהם הם שייכים וכל שנותר לכם לעשות זה לפרק אותם ולהכניס את התכולה לארונות.

ותרו על הקרטונים מהסופר

הנטייה של רובנו היא לקפוץ לסופר כמה ימים לפני ההובלה ולאסוף את מיטב הקרטונים שאנחנו מוצאים. זה טוב ויפה, אבל דעו לכם שהקרטונים הללו יכולים להוות עבורכם צרה צרורה בבית החדש.

מעבר לעובדה שרוב הקרטונים הללו בעלי איכות ירודה של ממש, הם עשויים להוות קרקע יציבה לדגירה של תיקן גרמני, שברובו ככולו מגיע אלינו לבתים באמצעות הקרטונים הללו. מדובר במזיק עקשן שמאד קשה להתגבר עליו ברגע שהוא נכנס אלינו הביתה.

חברות הובלה קונות את הקרטונים הללו בכמויות גדולות ויכולות למכור לכם אותם במחירים ממש נמוכים, זה עדיף עבורכם.

לוקחים שירותי אריזה

אז כפי שציינו, אם מדובר באחד מהאלמנטים המורכבים ביותר בתהליך, למה לא לתת למישהו מנוסה לעשות זאת עבורכם? אז כן, אם אתם לוקחים את השירות הזה דרך החברה שמבצעת עבורכם את ההובלה, זה יכול להשתלם לכם מאד.

בנוסף, חברת ההובלה תבצע את האריזה ממש ביום ההובלה, כך שאתם חוסכים לעצמכם התעסקות ארוכה עם האריזה, בטח ובטח אם מדובר בימי חופש שאתם צריכים לקחת. לדוגמה, אם אתם גרים בחולון, תוכלו להזמין מובילים מומלצים בחולון שיארזו לכם את הבית ממש באותו היום.

מאחסנים את התכולה

במידה ואתם עוברים לחו"ל או שמועד הכניסה שלכם לבית החדש מאוחר יותר מיום הפינוי שלכם, זה הזמן לשקול אחסון של התכולה בשטח אחסון ייעודי. במידה ואתם בוחרים בשירות הזה, ודאו שיש לכם גישה מלאה לציוד, במידה ותזדקקו לו.

בנוסף, ודאו שלחברה יש ביטוח שיכסה אתכם במקרים של נזק לתכולה או גניבה, אחרי הכל אתם לא רוצים הפתעות לא נעימות.

למידע בקרו באתר

צילום:freepik

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך גם

כולם חכמים נורא

כולם יודעים הכל על הכל והכל יודעים שהכל לוט בערפל • כולם כועסים נורא
ואין לי על מי לכעוס • אין מנוס

פטרנקר לא מתחפש

פטרנקר היה ילד נורמלי עד שפעם אחת הוא ראה מישהו מת ברחוב 59 ליד הבנק • פטרנקר שוכב על הספסל בזכרון משה, כבר אחרי חצות ומישהו נכנס לבית הכנסת • סיפור לפורים

השקה: זימרת קרני האור המתנפצות

אסתי שושן משיקה ספר שירה חריף ונוקב שלא חושש לשחוט פרות חרדיות קדושות. רשמים מערב ההשקה בשורות שלפניכם.

בזמן הווה

אמנית חרדית ניצלה את תקופת הקורונה כדי לחזור לתחביבה הישן, ציורים אימפרסיוניסטים עזי צבע. בתערוכה ייחודית שהתקיימה בימים אלה הוצגו יצירותיה המספרים מסע ייחודי בין מגזרי ובין יבשתי.

הסגולה של הערוץ הראשון

מדוע התארחו זוג צ'עלמרס בערוץ הראשון, והיכן נולדה סגולת הזיווגים בעמוקה

(יו)עץ הדעת

נולדתי כזה, טיפוס שיודע הכל. משיעור ב' ניכרו בי ניצני 'יועצות' ומאז הייעוץ הפך למפעל חיי. פתחתי ארגון, כולם משחרים לפתחי, אני מרואיין מבוקש. השבוע הגיע אליי לייעוץ בחור שזיעזע את עולמי

No data was found

אולי יעניין אותך גם

אי אחד
קֶרַח

רוצים להיות מעודכנים?
הירשמו לניוזלטר שלנו