המנוע מקרטע בהתנעה? כנראה שבקרוב תזדקקו למצבר

המצבר שלכם התחיל לקרטע? מתקשים להניע ללא כבלים? אולי זה הזמן להחליף מצבר, לפני שיהיה מאוחר יותר. במאמר הבא נסביר מה הסימנים המקדימים להחלפת מצבר, מה עושים במידה והמצבר חלש וגם, מה כדאי לבדוק לפני שמחליפים? כל התשובות.
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

אלה הסימנים המקדימים להחלפת מצבר

הרכב מתקשה להניע

במידה ובכל בוקר מחדש אתם מתקשים להניע את הרכב, סביר להניח שהמצבר שלכם עומד לשבוק חיים. במידה וזה המצב, אנו ממליצים לכם לא לחכות לדקה התשעים ולשקול להחליף את המצב לפני שיהיה מאוחר מידי.

נורית חיווי דולקת

עם נוריות חיווי ברכב לא מתעסקים ואם הנורית של המצבר דולקת, דעו לכם שהמצבר עומד לסיים את תפקידו. אז בידה והנורית דולקת, יתכן מאד שהמצבר התחמם מידי. בנוסף, יתכן גם שיש בעיה בחיווט שלו או שפשוט אין מספיק חומצה ומים.

אגב, אם אתם מחפשים את נורית המצבר, תוכלו למצוא אותה באזור של לוח השעונים. צבעה בדרך כלל כתום כשהיא דולקת ויש לה סימן של פלוס ומינוס.

מזגן לא מקרר

אם המזגן שלכם הפסיק לקרר כמו שצריך, יתכן מאד שלמצבר אין מספיק כוח. זה נכון שאולי גם חסר גז במזגן, אך אם מדובר בתופעה פתאומית סביר להניח שזה המצב.

מצבר חלש – מה עושים?

אז במידה ואתם חווים את אחת מהתופעות שציינו, סביר להניח שהמצבר שלכם נמצא בסוף חייו. לפני שאתם ממהרים להחליט ולהחליף, אולי כדאי להתחיל בבדיקה קצרה שאתם יכולים לעשות בעצמכם.

אז תחילה בדקו שיש מספיק מים במצבר, פשוט פתחו את הפקקים ונסו לראות ויזואלית את המים. לאחר מכן, בדקו שהמצבר יושב טוב על התושבת שלו ושאין סימני חלודה עליו.

לאחר מכן, בדקו את המדבקה שעל המצבר ואת תאריך התפוגה של האחריות. במידה והיא עדיין לא פגה, תוכלו לפנות לאיש המקצוע או החברה שמכרה לכם אותו.

במידה וכל הפעולות שציינו לא עוזרות והמצבר שלכם מסמן לכם שהוא חלש, אנו ממליצים לכם ליצור קשר עם חברה מקצועית שמספקת שירות החלפת מצבר [U1] עד הבית.

במצב בו המצבר שלכם חלש ואתם עלולים להיתקע בכל רגע נתון, עדיף שפשוט תזמינו את איש המקצוע אליכם.

מה בודקים לפני שמחליפים מצבר?

לא משנה עם איזו חברה או איש מקצוע אתם יוצרים קשר, צרו קשר עם חברה שמספקת שירות באזור שלכם, על מנת לבצע את ההחלפה במהירות. במידה והרכב שלכם לא מניע בכלל, הפרמטר הזה מקבל משנה תוקף.

לאחר מכן, חפשו המלצות על החברה שמחליפה לכם את המצבר. מצבר זה לא משחק ילדים ועליכם לבדוק שמדובר בחברה שיש לה ניסיון רב בתחום, כזו שגם מגיעה בזמן וגם מבצעת עבודה מקצועית. במידה ויש לכם חברים ששכרו את שירותיה של חברה מסוימת, זה הזמן להיעזר בהם.

לפני שאתם ממהרים להזמין את השירות, בצעו סקר שוק ובדקו מה המחיר המקובל של המצבר שלכם, כולל עבודה כמובן. אתם צריכים לדעת את המחיר מראש ובמידה ואתם נופלים על איש מקצוע שאומר לכם שיהיה בסדר, הדליקו נורה אדומה.

קישור מקוצר:
צילום:freepik

כתוב/כתבי תגובה

אולי יעניין אותך גם

ה'בוס' החרדי שלי מתעלל בי מינית ואין לי למי לספר • מונולוג מצמרר

היא מתגוררת בעיר חרדית מוכרת, נשואה לאברך ואם לילדי חיידר מתוקים. ה'בוס' במקום העבודה שלה איש חסד מוכר, אבל אחרי שהזהירה את אתי קצבורג לטשטש את פרטיה – היא חושפת מה קורה מאחורי הדלת הסגורה • קשה לקריאה

נגד האבן העזרא והרמב"ם: כל מלחמות המהרש"ל

חילוקי דעות בין גדולי ישראל אינם נחלת דורנו בלבד • ישראל שפירא נבר בתולדות המהרש"ל, וחזר עם מסמך מרתק ובו ביטויים קשים נגד גדולי דורו • וגם: 'מויפעס' על בעל שקם לתחייה וחזר לאשתו, ומה עשה האר"י כדי למנוע חרם עליו?

"יצחק אלחנן שמאלה, דם 64 נפשות על הידיים שלך"

זה סיפור על ר' יצחק אלחנן, חלילה לא ספקטור, אל תחשדו • הוא נולד אחרי הרבה שנות עקרות, אבא ואמא מתו, הראש ישיבה לקח אותו לחתן, והוא עלה והתעלה עד שנהיה חבר מועצת גדולי התורה • אבל כשהגיע לגן עדן – משהו התפקשש

חכמת ההמונים

האם המון טיפש הוא בעצם חכם אחד גדול? הסוד שבכוח חכמת ההמונים

No data was found

אולי יעניין אותך גם

רוצים להיות מעודכנים?
הירשמו לניוזלטר שלנו

דילוג לתוכן