ישראל שפירא

מדריך טיולים

ישראל שפירא הינו מרצה ומדריך טיולים מוסמך, המתמחה בהיסטוריה התורנית של ארץ ישראל.

להזמנות ומידע נוסף שילחו לי מייל / מלאו את הטופס המצורף.

ODT המשחק שגיבש את פני החברה בעולם!

ODT זוהי הזדמנות ליצור מפגש קבוצתי חוויתי, שמגבש את החברים באופן שאי אפשר לעשותו בשום מקום אחר! לא בשיחה, בטיול, או בזיץ מוזיקלי, הפעילות מרעננת מחשבתית ומאתגרת, שלאחריה החיים שלכם ישתנו!


לראשונה! פעילות  ODT לילדים נערים ומבוגרים! ישנה פעילות מיוחדת לנוער מתמודד שמטרתה להעלות את הנפשות הטהורות על דרך המלך מתוך פעילות אתגרית חברותית מגבשת המועברת ע"י הרב ישראל שפירא איש חינוך שפועל מתוך השטח ע"מ להחזיר את האור היהודי לבנינו ובנותינו! 


בוא הצטרפו לעשרות קבוצות, ישיבות, סמינרים קהילות שהתלהבו וראו תוצאות בשטח.

"סוף לבעיות החברתיות בצוות שלך!"

 
ODT פותחה ע"י אנשי הייטק שעיסוקם הוא לשבת שמונה שעות ביום מול מחשב, ופעם בשבוע היו צריכים לשבת לישיבת צוות, והם ראו שהם לא מגובשים, ולא מצליחים לדבר בשפה אחת, ולכן, הם פיתחו את ה-ODT שבאמצעות פעילות מגבשת בשטח, ביער, או בחצר המוסד הם היו חייבים לשלב ידים, ולצלוח ביחד את המשימה! וכך גם לאחר הפעילות בשטח הם שיתפו פעולה בעבודה, בלימוד, ובפנימייה.


הפעילות בחלקה היא אתגרית, מחשבתית, ופיזית, המטרה היא שיתוף פעולה, עבודת צוות, תקשורת, חברות, אמון הדדי, ועוד אני מזמין אותך לצאת לפארק, יער או אפילו בחצר הבית. בואו להנות ולהתגבש!

 

למי זה מתאים?

מומלץ להזמין סדנאות ODT לכל קבוצה שהיא, כגון

  • ישיבות, כוללים
  • תלמודי תורה
  • סמינר
  • מקומות עבודה
  • עסקים/ארגונים גדולים או קטנים
  • צוותי מורים ועוד..​

הפעילות מתקיימת בכל הארץ. נשמח להציע לכם סדנאות ODT איכותיות, מגבשות, ומהנות לכל קבוצה ולכל גיל! דברו איתנו בטלפון, בווצאפ ונחזור אליכם בהקדם כדי לתכנן יחד את הארוע הבא. 

Created by better digital